czwartek, 22 grudnia 2011

Nowa bankowość wirtualna zaszokuje?

Świat stale się zmienia, a Internet każdego dnia oferuje nam nowe rozwiązania. Nadeszła pora, by zmieniła się również bankowość. Dlatego już wkrótce na rynku pojawi się bank internetowy nowej generacji. Bank, który zawsze proponować będzie oparte na najnowszych trendach i technologiach rozwiązania, ułatwiające życie klientom. Brzmi doskonale.


Nowa inicjatywa Alior Banku, o której jest już głośno od jakiegoś czasu, czyli Alior Sync, jest projektem będącym odpowiedzią na najnowsze trendy, związane z szybkim rozwojem Internetu i usług mobilnych, za którymi dotychczasowa oferta bankowości internetowej nie jest w stanie nadążyć. Alior Sync ma się wyróżniać na rynku kompleksowym podejściem do wykorzystania nowoczesnych technologii i urządzeń. Niebawem zostanie nam zaproponowana w pełni wirtualna obsługa i nowoczesne sposoby komunikacji na nieznanym dotąd poziomie. Innowacyjny model działalności banku przewiduje ułatwienie procesów oferowania i sprzedaży produktów i usług, nie tylko bankowych, dzięki wykorzystaniu na szeroką skalę popularności i możliwości sieci społecznościowych oraz rozwoju urządzeń mobilnych.


Czy Alior Sync zaszokuje swoją wirtualnością? Czy będzie to zupełnie nowa jakość, czy może paczka odgrzewanych kotletów w przyzwoitej oprawie graficznej? W zapowiedziach oferta Alior Sync'a będzie adresowana do osób otwartych na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, poszukujących najefektywniejszych sposobów zarówno oszczędzania, jak i wydawania pieniędzy. To właśnie my! Osobiście czekam zatem z niecierpliwością.

Na koniec polecam wywiad interaktywnie.com Celiną Waleśkiewicz, dyrektorem obszaru bankowości elektronicznej Alior Bank: >klik<

Więcej o Alior Sync na oficjalnej stronie: www.sync.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz